Întrebare recomandată | Huntress a întrebat:

Hello there. Am nevoie de recomandarea cuiva care se pricepe la vopsitul parului. Vreau o vopsea care sa imi faca parul argintiu si nu ma refer la reflexe, ci efectiv sa imi scoata tonurile calde din el.
Mentionez ca parul meu natural este blond inchis si momentan are o nuanta evidenta de roscat-aramiu, ramasa de la ultima vopsire cu un rosu intens, acum aproape 2 luni.
Ce trebuie sa ii fac mai intai si ce oxidant sa folosesc pentru rezultatul dorit? Alte recomandari? Multumesc happy

1 răspuns:
| RiaJn a răspuns:

Iti recomand un salon unde o sa iti faca un decapaj.