| loredana_4897 a întrebat:

Cum pot sa imi fac sprancenele sa creasca mai repede?
am fost pensata foarte subtire, iar acum nu mai cresc... AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

O sa iti creasca, ai putina rabdare, foloseste ulei de ricin

7 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Eu folosesc ulei de ricin si am comandat de pe net Ardell Brow and Lash Growth Accelerator, le folosesc in paralel pe amandoua, chiar dau rezultate
http://www.genutze.ro/tratament_pentru_gene_si_sprancene_ardell/144.htm

| loredana_4897 explică (pentru danielaxyz):

Si daca sunt minora pot sa le comand?

| danielaxyz a răspuns (pentru loredana_4897):

Pai nu iti cere varsta, e o simpla comanda

| ramona0506 a răspuns:

Iti garantez ca uleiul de ricin te va ajuta. Cu o periuta curatata de la un rimel, aplica uleiul de ricin in fiecare seara pe sprancene, iar dimineata spala usor. Va asta timp de o luna minim ca sa revina la normal. Mult succes:*

| pietrean a răspuns:

Cu uleiul de ricin daca te dai....cresc celelalte fire, care nu le-ai smuls! Restul, smulse din radacina, NU.

| loredana_4897 explică (pentru pietrean):

Serios? nu stiam....ma dau cu ulei de ricin de 3-4 zile si mi-au mai dat niste fire pe acolo, dar sunt subtiri si nu se observa...

| Aphrodytha a răspuns:

Ulei de ricin, este bogat in vit A si ajuta