| pynnk a întrebat:

Cum pot scapa repede de punctele mici negre de pe nas si barbie? in cate zile am un eveniment important si sunt foarte inesteticecrying funda pentru cine imi da cea mai buna solutie:X

3 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Gasesti la farmacie plasturi pentru puncte negre, sunt foarte bune.

| Cherrylips a răspuns:

Poti opta pentru o vizita la un salon cosmetic, daca e urgent. Sau iti poti cumpara Gelul pentru topirea punctelor negre de la Laneige. E foarte bun, testat si de mine si de sora mea!

| Anonima413 a răspuns:

Cumpara-ti o lotiune de la farmacie, precizeaza ca vrei pentru punctele negre happy, o prietena foloseste o crema multifuncionala.