| mariatzlovemusic a întrebat:

Cum sa am parul ondulat timp de cateva zile dau funda la raspuns

Răspuns Câştigător
| catelusdragalasmicut a răspuns:

Iti impletesti parul in multe codite cat e umed, il lasi asa peste noapte cat dormi si dimineata le desfaci, (trebuie sa fie uscate) sunt ondulate si mai ramane sa te spreiezi bine cu fixativ. Sau te faci cu placa, rezista mai mult.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Foloseste fixativ dupa ce il ondulezi.

| mariatzlovemusic explică (pentru Aasdfghj):

Am incercat nu tine decat cateva ore

| Nimicnouacum a răspuns:

Sunt pe youtube foarte multe videouri. Daca nu ai ondulator iti faci seara la culcate codite impletite si dormi asa. Sau mai sunt multe metode. Te uiti si vezi