| yasana a întrebat:

Eu am parul ondulat ce pot face sa il am mai drept dar nu pentru 2- 3 zile mai mult timp

6 răspunsuri:
| AliceIDK a răspuns:

Buna!
Dati-l cu placa si dormi pe spate. Daca vrei sa il ai drept nastural, da-l cu peria si tine-l intins cu mana cateva minute!

| yasana explică:

Nu vreau sa mi-l intind cu placa daca stiti o crema un sampon

| IONYUTZ a răspuns:

Dati cu fixatyv iar apoi cu placa putin pe el si o spt. nu ai prb.

| Laura1074 a răspuns:

Pai,nu stiu ce sa-ti spun.Il vrei drept pentru mai multe zile! Poti cauta in magazinele de teleshop acea placa de par care nu arde si poate iti va sta drept mai mult dar nu stiu sigur.Intereseaza-te!

| Zwai a răspuns:

Du-te la un de coafura si intreaba acolo, am inteles ca se fac indreptari ale parului care tin un an.