| Elenushpisicush a întrebat:

Cum sa fac parul sa imi creasca mai repede si cu volum :-s? Urgent :-:d

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,
Evita fixativul de par pentru ca ingrasa parul si placa de par deoarece ti-l arde.
Tine-l mereu legat in coada sau impletit, ziua in casa si noaptea cand dormi.
Spala-te odata la trei zile si odata pe luna, trebuie sa iti tai putin varfurile.

Poti sa incerci si metoda mea si te asigur ca vei avea rezultate vizibile in 3 luni.

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Foloseste ulei de ricin si incerca sa nu folosesti feon, placa de par, ondulator etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin sau gaz big grin!

| Alessssia a răspuns:

Folosește uleiul de ricin. Este în jur de 10 lei si foarte bun.
Trebuie să-l amesteci cu albuș de ou și puțină zeamă de lamâie, iar apoi îl aplici pe păr și îl lași 2-3 ore, iar după aceea te speli.
Îți spun din propria experiență.