| PatriciaTimis a întrebat:

Cum sa-mi fac parul frumos, dar desprins fara sa folosesc placa etc.?

7 răspunsuri:
| SameMistake a răspuns:

Impleteste-l peste noapte(spic, coada de cal, impletitura simpla sau multe codite mici impletite, tot ce stii si vrei-gasesti tutoriale pe youtube pentru orice impletitura), iar cand il vei desprinde parul tau va arata proaspat si ondulat. Mie una imi place la nebunie cum arata parul dupa ce sta impletit. Parca ar fi de printesa.
Numai bine!

| PatriciaTimis explică (pentru SameMistake):

Da si mie imi place. Eu am fata ovala happy. O sa imi stea bine? :/

| SameMistake a răspuns (pentru PatriciaTimis):

Da, din cate am observat si am auzit se potriveste de minune parul ondulat unei fete rotunde tocmai pentru ca parul lipit de cap nu arata foarte bine in cazul fetei rotunde. Onduleurile si buclele sunt cele mai potrivite

| PatriciaTimis explică (pentru SameMistake):

Da da. Multumesc foarte mult :*

| dianainsta01 a răspuns:

Pai de obicei in perioada asta se cam electrizeaza, si ca sa il potolesti poti folosi un ulei normal de par. Sau ceara. Daca vrei par mai ondulat spuma ar fi o idee grozava

| Bi_Bianca_1995 a răspuns:

Foloseste un balsam de par, iar dupa ce te-ai spalat, foloseste spuma.