| laila3000 a întrebat:

Cum scap de semnele din nastere.sunt inebunita

Răspuns Câştigător
| PainT a răspuns:

Mai intai o sa iti spun din ce stiu.

De semnele din nastere nu poti scapa. Cu vremea POATE vor disparea.
In primul rand, SA NU RUPI alunitele. Asta duce la cancer.
Daca se modifica, te deranjeaza sau li se schimba culoarea mergi la un dermatolog. FUNDA?

| laila3000 explică (pentru PainT):

Este adevarat.Dar pata asta ma chinuie de 12 ani. Abia s-a estompat.Nu de tot.Inca se mai vede.Si nu merge cu fond de ten.Pata este sub ochiul drept si este in forma de grecia sau steag.

3 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

Chirurgical sau laser in functie de marime si pozitie!

| PainT a răspuns:

Ai putea face o operatie estetica, dar nu sunt sigur de efecte sau de ce se va intampla. Ai vorbit cu un medic specialist despre aceasta problema?