| Tweetyxd a întrebat:

Mi-am vopsit parul negru si acum vreau sa ajung din nou la culoarea mea naturala (brunet). Cum pot face lucrul asta fara sa ma tund sau decolorez? Funda

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Deci,ai vopsit parul negru, isr tu il ai Brunet?
Uite ce zice dexul: BRUNÉT, -Ă, bruneți, -te, adj. (Despre oameni; adesea substantivat) Care are pielea (feței) de culoare negricioasă și părul negru; brun, oacheș. — Din fr. brunet.
happy

| Skaytech a răspuns:

Sa ai rabdare.

| Stefan_Lorena_2000 a răspuns:

Negru si brunet e acelasi lucru.

| Tweetyxd explică (pentru Stefan_Lorena_2000):

Castaniu,ma rog -.- nu am cerut raspuns legat de culoarea parului, am cerut cum sa scap de culoare asta