| PrincessConsuela a întrebat:

Cum se numeste stilul ala de tunsoare cand iti taie varfurile si ramane ceva ca in forma de V. Dar nu tunde in scari, pur si simplu lucreaza doar cu varfurile. Daca se poate si link cu o poza cu tunsoarea sa vad daca aia e. Dar daca ati inteles despre ce e vorba, se poate si la par mediu? Il am doar nitelus trecut de umeri.

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Stiu despre ce vorbesti singer nu stiu cum se numeste, la spate e in v si cred ca se poate dar o sa-ti ia mult in fata cam pana la ureci ca in spate sa fie cat e el.sincer nu prea ma pricep inntreaba o coafeza big grin

2 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Se numeste filat...si arata cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres 800&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=752&vpy=249&dur=1567&hovh=204&hovw=247&tx=179&ty=139&oei=bNc5Te3-N8X4sgaE_qn1Bg&esq=3&page=3&ndsp=19&ved=1t:429, r:5, s:35&biw=1040&bih=589

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creca septar...sau iliuta... ceva de genu