| Stefaniaaa a întrebat:

Cum trebuie sa arate o fata de liceu pentru a fi numita "placuta si frumoasa"?

6 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Buna,in primul rand trebuie sa fii sociabila,si sa vb si cu cei care au o situatie materiala mai proasta decat tine(poate daca te imbraci numai de la brand-uri,etc),sa fii saritoare,sa-i incerci sa-i ajuti pe ceilatlti, sa zambesti mai mereu, si sa te imbraci dragut...nu prea provocator(cu unghii foarte lungi,decolteuri+fusta scurta, extensii), dar atat pentru a putea fi admirata de celelate colegehappysi sa ai multa incredere in tine:*

| Kassandra1408 a răspuns:

Trebuie sa fie sociabila, sa nu se imbrace ca o piti, sa stie ce-i place so sa fie inteligenta. Fara fite si deschisa la minte. Nu exagera cu machiajul, scoate-ti in evindenta trasaaturile naturale. Nu umbla cu 10 beieti deodata si respecta-ti profesorii,

| Battery a răspuns:

Sa se imbrace ca o domnisoara, sa se ingrijeasca. Sa nu aiba aspect dezordonat, unghii murdare, par rebel, ten acneic, etc. Daca ai grija cum arati fii sigura ca vei fi frumoasa. Cat despre placuta...incearca sa fii sociabila, amabila si prietenoasa.

| Eℓℓa a răspuns:

Fii tu insuti, apoi ai grija ce vorbesti cu cine umbli.Contureaza-ti o personalitate pe cultura,fii sociabila, fara fite, nu judeca dupa coperta si respecta-ti profesori. Nu fii falsa si incearca sa aplanezi conflictele.:-)

| sWamP1993 a răspuns:

Sa fie placuta si frumoasa

| bogdanro_4949 a răspuns:

Depinde la ce sens te referi cand spui "frumoasa"
Daca te referi la aspectul fizic nu cred ca poti schimba prea multe... cum te-ai nascut, asa esti happy