| PufuletPufilicios a întrebat:

Cum trebuie sa arate o fata ca sa fie considerata frumoasa de un baiat?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fata simetrica, talie mica, sanii cat de cat, fund ok, baieti frumosi sunt atrasi de fete frumoase, si tu poti detecta fetele frumoase oricine poate e ceva in noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Frumusețea stă in ochii privitorului. Ceea ce nou fetelor ni se pare perfect, băieților li se pare absurd. Orice fată este frumoasa si speciala. Însă un lucru este necesar tuturor si anume încrederea de sine. Cu cat esti mai încrezătoare cu atât te simti mai frumoasa, sexy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disponibila

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Disponibila la ce anume?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Disponibila sexual.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca e disponibila sexual automat frumoasa misto

| Resurrection a răspuns:

Personal, sa aiba in jur de 1.60
90 60 90 daca se poate laughing
Par lung, ten deschis.
Asta fizic.

Moral: sa fie sociabila, sa aiba simtul umorului, si sa stie sa vorbeasca, sa isi expuna punctul de vedere.

| Taduic a răspuns:

O fata pe care noi o consideram frumoasa, nu 'buna', trebuie sa aiba o fata simatica, draguta (nu o sa intru in detalii pentru ca fiecare baiat are gusturi diferite). Nu tine asa de mult de haine sau alte forme ale corpului. Desigur, haine curate si sa fie ingrijita.

| GeorgeFun a răspuns:

Daca tu te intelegi bine cu acel baiat, vorbiti faceti glume impreuna... asa te si alinte :3.
Cel puin asa faceam eu cu o fata foarte draga mie si s-a simtit foarte bine!
Bafta big grin