| andreea_8373 a întrebat:

Cum trebuie sa arate fata perfecta?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa aiba multe calitati. In primul rand sa fie frumoasa si sa aiba un suflet bun. Sa aiba o pasiune mai deosebita. Sa dea dovada de o cultura generala vasta si de o buna cunoastere pe plan psihologic. Sa fie o fire placuta si creativa, profunda. Conteaza sa aiba initiativa si sa stie sa scoata ce am eu mai bun. Trebuie sa fie fidela. Sa aiba incredere in mine si sa fie deschisa, sincera si comunicativa.

| Vizitiul a răspuns:

Nu exista fata perfecta, exista fata care-ti place.

| Rukhsandra a răspuns:

Nu exista fata sau baiat perfect.
Si gusturile sunt diferite de la baiat la baiat- poate lu unu' i plac fetele mai slabute, altuia i plac alea mai plinute(cu forme, nu grasa). Sau uni iubesc blondele si alti brunetele.
Iti dai seama ce era daca le placea tuturor baietilor doar un tip de fete? Se bateau pe ele laughing)))

luciana
| luciana a răspuns:

Fata care iti place tie este cea perfecta, atunci cand tu o placi nu mai conteaza nimic, nici ca are sau nu sani sau un fundulet de invidiat, Ea este fata perfecta, desi poate ca nu pare si cu bune si cu relele ei, caci toti avem defectele noastre, dar noi ca si oameni, ne deosebim in toate ca si gusturi, deci ce primeaza esti Tu cu preferintele tale si nu noi care ti-am declarat una sau alta ...Viata este numai a ta si asta conteaza, sa stii langa cine te simti bine si aceea care stie cum si cand sa-ti arate Dragostea si Puterea de sacrificiu si de daruire intr-un cuplu. Aceea este fata perfecta din viata ta, ti-o doresc din suflet! Numai bine si o zi speciala sa aveti azi, Lucien.

luciana
| luciana a răspuns:

Scuza ca m-am referit ca si cand ai fi baiat, dar cred ca ai inteles ca un baiat asa trebuie sa aleaga tinand cont de ce simte El si nu altii... E valabil si pentru fete la fel, Lucien.

| anka a răspuns:

Nu exista asa ceva. Pentru fiecare dintre noi perfectiunea arata altfel.