| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie sa arate fata perfecta?

Răspuns Câştigător
| 5123fsda a răspuns:

1.Bruneta/Blonda
2.Ochii Caprui/Albastri
3.Inaltime Potrivita
4.Mega bunaciune
5. Dragutza
6.SA poti vb cu ea

13 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Fete perfecte și băieți perfecți nu există, atît fetele, cît și băieții se pot face atrăgători prin felul de a se comporta.Calitățile unei fete o fac să fie atrăgătoare și în ochii celui ce o iubește perfectă.

| MMadalina a răspuns:

Vrei sa atingi perfectiunea si nu stii de unde sa incepi?

Răspuns utilizator avertizat
| edy132 a răspuns:

Sa o iubesti indeajuns de mult incat sa fie perfecta pentru tine. Nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa ci ea e frumoasa pentru ca o iubesti.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu exista asa ceva! dar fie.sa fie frumoassa la corp si la fata si sa aiba un suflet bun.

| Mirela_7378 a răspuns:

Nu exista fata perfecta.toate au defectele lor.

| Laura1402 a răspuns:

Nu exista asa ceva.Nu iti fa un model pe care oricum nu il vei putea imita 100% niciodata.Fi pur si simplu cine esti pentru ca la a fi acel cineva esti perfecta.Si cineva in lume va considera la fel la un moment dat chiar daca altii sau tu nu credeti asta.Secretul consta sa nu pui la inima ce zic rautaciosii/invidiosii, sa te doara in cot, si sa nu le areti ca te deranjeaza caci indiferenta doare cel mai tare iar increderea in sine a unei fete e cea care ii asigura acel ceva special.happy

| Anytsa a răspuns:

Nu exista perfectiune!

| criss_2399 a răspuns:

Da e corect ca oricine are minusuri oricit de mici, dar oricum sunt fete aproape de perfect, dupa parerea mea ea arata asa:
fata:Angelina Jolie
corp:90-60-90
inaltime-1.60
sa fie intelegatoare,cu picioarele pe pamint,desteapta,inteligenta, simpla, sa aiba bunul simt si sa fie vesel cu ea!

| Anamaria97_2847 a răspuns:

Cum iti imaginezi tu☻

| Elly1 a răspuns:

Nu exista perfectiunea intruchipatawinking.
Fiecare om e frumos in felul lui, sa stii si tuwinking

| Mimi58 a răspuns:

Cu sani mari bruneta ca si minee` si bunawinking :d