| Stefaniaaaaaaaaaa1 a întrebat:

Cum vi se pare BB Cream de la Garnier? As vrea sa-mi cumpar dar nu sunt sigura ca tenul va fi perfect, cum spune in reclama.

Răspuns Câştigător
| NYCity a răspuns:

Este foarte, foarte buna, am incercat-o! E crema fond de ten, nici nu mai ai nevoie sa te dai cu baza pentru fod de ten inainte, acopera perfect, isi merita banii big grin:* Dar are un sg inconvenient, e si pentru riduri, deci nu prea e recomandata pentru fete tinere sad In fine, daca nu tii cont de asta, eu zic sa ti-o cumperi:*

| Stefaniaaaaaaaaaa1 explică (pentru NYCity):

Si cam cat ar costa?

| NYCity a răspuns (pentru Stefaniaaaaaaaaaa1):

Mi se pare ca e in jur de 30-35 lei, depinde de magazin. Nu mai mult :*

5 răspunsuri:
| Mihaela23_2814 a răspuns:

Este foarte bun, acopera foarte bine imperfectiunile si punctele negre sunt invizibile. Ti-o recomand!

| CarmenElenaa a răspuns:

Merita sa incerci eu o folosesc si mi se pare super!

| AlexSuperman a răspuns:

Tenul nu va fi chiar perfect dar va arata superb