| izuca333 a întrebat:

Cum vi se pare ca arata fata de pe facebook cu numele matia tanase? nu sunt eu...este verisoara mea... dau funda pentru. cel mai sincer raspuns!

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Foarte bine

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Da din pacate nu pot vedea nimic...asa ca ii las pe celalti sa faca comentarii! Sa cer prietenia nu pot ca sunt blocat!

| Bybanu a răspuns:

Da-ne link... ca numele...

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Arata destul de bine si e frumoasa! atat am observat! succes daca vrei sa fi cu ea! funda?

| izuca333 explică (pentru NuAmGasitUnNume):

Nuuu...doar eram curioasa.eu sunt fata si nu sunt lesbianca! mersi de raspuns oricum

| MisakoYui a răspuns:

Este foarte frumoasa verisoara tawinking