| sarah95 a întrebat:

Daca cineva are culoarea parului saten, culorea nisipului, ce suvite credeti ca i s-ar potrivi?

6 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Din experienta...blonde!

| LoveForShania a răspuns:

Eu il am asa, doar ca putin mai inchis. Blonde daca vrei sa pari mai,, normala'', dar daca chiar vrei sa faci senzatie albastru electric e originallll.

| aaaa12345 a răspuns:

Mai inchise

| UNfriendLY a răspuns:

Mov

| ellastupidlove a răspuns:

Shuvite blondelove struck, si-a facut o colega sh ii sta cool...are parul saten

| pactcudiavolita a răspuns:

Depinde de stilul tauhappy Daca acesta e in general elegant iti recomand blondehappy Dar daca e mai punk mov ar fi cel mai cool:X