| ssmilexD a întrebat:

eu am ochii verzii, si parul saten, ce culoare credeti ca mi s-ar potrivi, pentru suvite happy?

3 răspunsuri:
| di3tri a răspuns:

Si eu am aceeasi ochi/ten ca si tine. Cele mai potrivite suvitr sunt cele cu 2 tonuri mai deschise decat culoarea parului tau. Nu incerca o culoare prea deschisa, ci una apropiata, pentru a se imbina intr-un mod natural cu culoarea parului tau.

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Suvite blonde love struck

| ssmilexD explică (pentru ρυƒυℓєтє):

Multumesc pentru. ajutor happy. Dar nu cred ca ar fi cea mai buna alegere deoarece am tenul m-ai inchis la culoare happy