| Onixuţa a întrebat:

Nuanţa părului meu natural este un şaten foarte, foarte deschis. Eu l-am vopsit de 3 ori până acum blond. După o lună se observă rădăcinile de 2 cm. Urât, nu îmi place deloc. Vârfurile mi s-au degradat şi le-am scurtat. Am părul tuns în trepte cu breton mediu, foarte buclat. Ochii mei sunt albaştri-verzi, pielea mea este deschisă şi se cam observă diferenţa vopsea-rădăcini-sprâncene. Nuanţele de aramiu-roşcat şi brunet nu mă prind. Vreau să îmi fac nuanţa de păr a Antoniei, însă ea are tenul măsliniu. Credeţi că m-ar printe un castaniu închis cu şuviţe blonde? Fundiţă :**

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Cred că te-ar prinde cel mai bine culorile apropiate de nuanța naturală a părului tău. Ca să vezi dacă te prinde bine ceea ce vrei să faci, încearcă prima dată să faci cu nuanțator. Dacă vrei să-ți păstrezi nuanța de blond, vopsește-ți părul doar la rădăcini și vopsește-ți și sprâncenele

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Mergi la salon.
Pa, pa.

| Diana1417 a răspuns:

Da o sa iti stea super

| roxanaandreea a răspuns:

Eu zic sa-ti faci parul cat mai aproape de nuanta parului tau pentru ca asa iti va sta cel mai bine. Succes!