| Mona89 a întrebat:

Daca m-am dat cu un gaz special pentru par imi pot ondula parul cu placa? Nu se arde? laughing

Fundita

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Incearca cu o bricheta asa usor pe la varfuri, vezi daca iese fum...
Glumeam. Depinde cu ce gaz ai dat? Ce scrie pe el, pentru ce e mai exact, "Gaz special pentru par" e prea abstract. Si cu placa, depinde de cat de priceputa esti... uda-ti parul putin, si foloseste placa, asa scazi sansele de a-l arde. Sau indreapta-te dupa ce te speli pe cap. Trebuie sa ai tactica cu placa.laughing

2 răspunsuri:
| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Cred ca se arde

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Ba cred ca da laughing