| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma spal zilnic de cel putin doua ori cu apa bicarbonat (sau si lamaie) pot indeparta petele inchise din zona inghinala?

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Tu cumva mergi in maini si cracanata de se vede petele inchise? Sa fim seriosi, ce barbat se gandeste la petele din zona aia in momentu in care vede locul in care nu bate soarele? big grin

| alina2k18 a răspuns:

Doar se va lumina putin zona pentru ca va fi un scrub si atat.

| Rihhana1 a răspuns:

Nu draga mea, nu stii ce efecte pot avea mai bine stai potolita.

| 2EXA a răspuns (pentru Rihhana1):

Pai am cautat pe net. In engleza desigur si cica e okay.

| Rihhana1 a răspuns (pentru 2EXA):

Daca sunt de autobronzant de indeparteaza.