| Elly1 a întrebat:

Daca ti-au ars cateva fire in spranceana mai cresc?:-ss Si daca da, cam in cat timp? dau funda:*

4 răspunsuri:
| dudumihai a răspuns:

De crescut, cresc, durata - cateva saptamani.Cand eram copil ma jucam cu carbid si mi-am ars genele si sparncenele. 2 saptamani am stat fara gene si sprancene.

| ionutz0116 a răspuns:

Da,o sa mai creasca cu siguranta.Cresc la fel de repede cum creste si parul din cap.

| Monobrow a răspuns:

D.a.

mie imi cresc ca parul din cap de repede.

bv. ai o pasiune frumosa

| Loolsae a răspuns:

Fiecare fumator(nu spun ca si tu esti, iti dau un ex) si-a ars cel putin odata spracele sau genele, si da cresc.eu mi-am taiat pe jum cu clestele de gene cateva si au crescut un max 1luna. date cu ulei de racin si cresc mai repedehappy