| AntiManeleProRap a întrebat:

poat vi s-a intamplat ca atunci cand va tundeti bretonul sa va iatati din spranceana, asa am patit eu, mi-am taiat cateva fire bune, cam pe la mijlocul lor, ele se vor face inapoi la loc? cam in cat timp? funda?

Răspuns Câştigător
| IrimieRaluca a răspuns:

2-3 saptamani ar dura. Parul si unghiile cresc mai repede in perioadele stresante. Daca vrei sa iti creasca mai repede, streseaza-te si dormi putin laughing

5 răspunsuri:
| Iasmiine a răspuns:

Du-te la farmacie si cumpara ulei de ricin si date cu acel ulei pe sprancene(in locul unde ti le-ai taiat) si iti vor creste repede. Dar date de vreo 2-3 ori pe saptamana. Si dupa ce te vei da cu uleiul, sta asa vreo ora-o ora jum dupa care sa ti le speli. Sau, daca vrei, pana vor creste fa-ti-le cu creion acolo unde ti le-ai taiat si nu se va observa mai ales ca ai breton. Si pe viitor nu te mai tunde singura.

| AntiManeleProRap explică (pentru Iasmiine):

Sunt stilist in devenire si am 13 anilaughing

| Iasmiine a răspuns (pentru AntiManeleProRap):

Asa, si ?

| AntiManeleProRap explică (pentru Iasmiine):

Deci sunt baiat

| Iasmiine a răspuns (pentru AntiManeleProRap):

Pai da dar totusi daca te dai cu uleiul ala iti vor creste mai repede. Chiar daca nu te faci cu creion.