| mellisa_1721 a întrebat:

Daca vreau sa-mi fac suvite cu blond alb foarte deschis prinde peste saten mediu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, prinde. Iti decolorezi suvitele respective si vei obtine un blond glaciar.

6 răspunsuri:
| natashacrown a răspuns:

Daca iti decolorezi suvitele o sa se vada, si cu ''vopsea'' o sa se vada happy

| grosumira a răspuns:

Da normal dar nu va iesi foarte deschis!

| grosumira a răspuns:

Da normal dar nu va iesi foarte deschis pentru ca ai un par saten medium!

| grosumira a răspuns:

El va prinde dar nu va fi deschis asa cm iti vei dori! sperca te-am ajutat!

| Meli2000 a răspuns:

Nu! Nu in general toata lumea isi decoloreaza suvitele apoi le vopseste cu blond! informeaza-te la coafor dar toti oamenii cunoscuti de mine intai si-au decolorat parul.

| BurnGirl a răspuns:

Da dar mai intai va trebui sa iti decoloreze suvitele care vrei sa ti le faci iar apoi iti vei alege culoarea dorita.Credema pe saten prinde aproape orice culoare mai ales daca vrei sa il si decolorezi mai intai.