| missReckless a întrebat:

Daţi-mi ceva idei de măşti homemade împotriva punctelor negre.
Mulţumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Argila e una dintre cele mai bune metode impotriva pct negre, se cumpara de la farmacie argila si se prepara acasa cu apa. e super buna fata de multe lucruri din comert dar sa nu te astepti la rezultate intr-o zi, trebuie cam in fiecare seara inainte de culcare sa te speli bine pe fata, sa te dai cu ea si sa stai 20-30 de min.

| GoD_3780 a răspuns:

Albus de ou si malai.
Se bate foarte bine pana devine ca o spuma apoi se aplica pe fata!