| Inela a întrebat:

Masti naturiste impotriva punctelor negre? puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Uite aici un articol despre plasturii pentu puncte negre dar daca vrei o metoda homemade tot in acest articol gasesi la " Alternativa" o masca naturala:
http://polly-lena.blogspot.ro/2012/11/plasturii-pentu-puncte-negre.html

| irocku a răspuns:

Mandarine, banane si ulei de masline.

| Latinmoon a răspuns:

Masca cu malai http://www.gradinamea.ro/......68_1.html.
Fundita? :o3

| Inela explică (pentru Latinmoon):

Nu merge linkul. Ai putea sa mi-l mai trimiti o data?

| AdeeMaria a răspuns:

Hei :* Si eu am puncte negre, am incercat tot felul de masti dar niciuna nu merge. Am luat chiar si de la Avon un fel de... nu stiu cum sa ii spun blushing ca un fel de ruj de culoarea pielii anume pentru asa ceva si nici cu ala nu a mers. straight face
Singurul lucru care il fac... o pun pe mama sa mi le ia jos rolling on the floor)) pare ciudat, dar cu nimic nu functioneaza.
happy:* funda? puppy dog eyes

| Anonimtpu2 a răspuns:

Masca cu miere si cafea, este foarte buna

| InnocentKid a răspuns:

Miere, iaurt, malai. La fiecare poti sta in jur de 10 minute. p.s. Nu te da cu creme ca nu ajuta la nimic decat ti le sterg de pe fata dar o perioada scurta. Funda?