| allyce a întrebat:

Dati-mi va rog niste sfaturi cum fata ar trebui sa seduca un baiat?

8 răspunsuri:
| Tabii. a răspuns:

Trebuie sa fie ea insasi!

Răspuns utilizator avertizat
| loredana2012 a răspuns:

Fii tu insati

| SnicK a răspuns:

Mereu cand il vezi salutal si zambeste, salutal si cu mana asa frumos si gingash.
Vorbeste neaparat cu el si vezi daca i se face rusine cand vorbeste cu tine.

| chucky_8545 a răspuns:

In primul rand, fii tu insuti.
Poarta-te frumos cu el, zambeste-i, ajuta-l daca iti cere ajutorul, vezi intai daca o sa mearga o relatie intre voi, daca va potriviti, vorbiti despre gusturi... Si uneori, fi misterioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i...verde`...in fata!

| Evaluator a răspuns:

Il bagi in seama.

| RaLuu`..:x a răspuns:

CeAo.
Am avut si eu o intrebare asemanatoare(aproape:-s)
Poi.nu e neaparat sa te imbraci sexy cu nu stiu cate zorzoane.oh go on
Fi thu insati.big hug
dar Daca baiatu nu te place nai Ce sai Faci.
credeMa Stiu.big grin
Succes.>big grin