| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! Din cate am auzit eu, profesoara de psihologie nu a fost anii trecuti cu niciun elev de la clasele a X-a la Olimpiada de Psihologie.Acum sunt clasa a X-a si mi-ar placea tare mult sa ma duc. Cum sa o intreb de >Olimpiada?:"

Pot merge si fara acordul dumneaei? Adica sa ma inscriu cumva si sa ma duchappy.

Răspuns Câştigător
| Fillaide a răspuns:

Intreab-o pur si simplu.Sunt sigura ca nu te va refuza.Profesorii se bucura cand elevii se intereseaza de olimpiade.

2 răspunsuri:
| oanaX a răspuns:

Sigur te poti inscrie sigur dar daca o intrebi te va ajuta explicandu-ti mai multe si ea sigur va sti unde vor fi desfasurate olimpiadele. dupa ce va zice Buna ziua la sfarsit pana sa pleca du-te la ea si intreab-o, sau chiar in timpul orelor daca mai sunt doritori. cel mai bine e sa ii zici ca sigur te va ajuta cand va vedea ca te intereseaza materia ei

| MrMike a răspuns:

Pur si simplu ii spui, "doamna am auzit ca pe xx/xx/2011 o sa fie olimpiada si as vrea sa particip, m-am pregatit foarte bine si va rog frumos sa va implicati si dumneavoastra"
Nu ai nimic de pierdut daca refuza