| Ramona569 a întrebat:

De cate ori este bine sa ma spal pe cap intr.o saptamana, pentru ca parul sa fie sanatos?

Răspuns Câştigător
| Andra382 a răspuns:

Eu am un par frumos si sanatos, nu imi cade, si ma spal o data pe saptamana.
Parerea mea ar fi ca e suficient o data pe saptamana sa il speli.

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Depinde de parul fiecaruia, eu una ma spal la fiecre 3 zile.

| Bondarel99 a răspuns:

Dermatologii recomanda spalarea parului la 5-6 zile in cazul parului normal si la 3-4 zile in cazul parului gras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Depinde de tipul parului happy

De doua ori pe satpamana este suficient zic eu! happy
Nu uita de balsam si masti de par happy

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna.Eu ma spal o data pe saptamana, desi cred ca ar trebui de vreo 2 ori.
Tu spala-te de doua ori, ca e mai bine!

| XxPufosheniaXx a răspuns:

Eu una ma spal de 3-4 ori intr-o saptamana. Nu trebuie mai mult de atat, dar depinde si pe firul de par. Parul meu este foarte bogat si gras in acelasi timp si de aceea ma spal de 3-4 ori big grin depinde cum e al tau. Dar nu cred sa fie vreo problema chiar si daca te`ai spala de mai multe ori!:*

| Pocahontas9 a răspuns:

2 ori pe săptămână. happy

| Alle1991 a răspuns:

Heii! Dupa cum au spus toate fetele depinde de par. Eu ma spal pe cap odata sau de doua ori pe saptamana deoarece e bogat.*.* Eu zic ca, de 2 ori pe saptamana.