| simonafrumoasa a întrebat:

De curand am folosit un fixativ pentru par pe nume intesa in tub alb.si as vrea un parfum care miroase la fel. am tot cautat un parfum fresh si nu am gasit dar cand am mirosit acel fixativ mi s-a parut ca miroase super. daca stiti un parfum cu mirosul acelui fixativ spuneti-mi numele.
eu vam zis aste pentru ca o fata are acelasi miros si a zis ca are un parfum/spray si se da cu o lotinu de corp tot cu acelasi miros.

Răspuns Câştigător
| faaalyoana a răspuns:

Dupa ce-ti speli parul il stergi cu prosopul, apoi iti dai cu putina spuma ( iti zic in cazul tau cum sa faci la parul tau), si iti strangi parul in pumni k ti-l ondulezi cat d cat ( banuiesc ca ai parul drept) si apoi te usuci cu feohnu cu difuzor de preferabil daca ai.
Cu siguranta vei avea mai mult volum si ti s vor intari suvitele de par.
O spuma intesa costa 8 lei.

3 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Fata numai prostii zici.
Nu exista nimic crema/parfum/solutii care sa miroase a intesa ( spuma ori fIxativul.
Eu folosesc spuma intesa dp fiecare spalare a parului, si crede-ma k m-am saturat de acest miros p care il inhalez de fiecare data.
Sincer nu as mai folosi spuma dar, natura parului meu o cere deoarece am parul f des si cret, iar in al2 ea rand folosesc intesa deoarece e cea mai rezistenta spuma si cea mai ieftina.
Scuze ca am deviat de la subiect dar chiar nu exista nici un parfum intesa etc.
Poate prietena ta era data cu fixativ si cu un parfum pe corp, si s-au amestecat mirosurile.

| simonafrumoasa explică (pentru faaalyoana):

Si cam cum folosesti u spuma dupa/inainte de baie? si oare ajuta si parul fara pic de volum si putin.

| simonafrumoasa explică (pentru faaalyoana):

Multumes mult!
PUP

| faaalyoana a răspuns (pentru simonafrumoasa):

Dupa ce-ti speli parul il stergi cu prosopul, apoi iti dai cu putina spuma ( iti zic in cazul tau cum sa faci la parul tau), si iti strangi parul in pumni k ti-l ondulezi cat d cat ( banuiesc ca ai parul drept) si apoi te usuci cu feohnu cu difuzor de preferabil daca ai.
Cu siguranta vei avea mai mult volum si ti s vor intari suvitele de par.
O spuma intesa costa 8 lei.