| anonim_4396 a întrebat:

Deci ce fond de ten este bun pentru ten uscat si aspru. cel lichid sau pudra?

5 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Lichid bineinteles, nu iti dai seama, ar fi crima pentru biata fetisoara dupa ce ca e ea uscata sa ii mai aplici si un kil de fond de ten pudra. Cumpara-ti un fond de ten hidratant si calmant. pupici

| Seline a răspuns:

Lichid.

| Dianna_8523 a răspuns:

Cel lichid happy

| kitty_8919 a răspuns:

Dupa parerea mea este mai bun cel lichid... eu nu prea folosesc fond de ten dar intr-un timp foloseam pudra si imi tare imi usca fata si imi iesheau cosuri si mi se usca mai tare afta... dupa aia am folosit lichid si mi s-a parut mai bun.

| illusion a răspuns:

Din cate stiu eu cel lichid este mai bun pentru ca hidrateaza tenul.si orc nu este bun pentru tenul gras.pentru tenul gras e bun cel pudra.eu asa stiu. poti cauta si pe goagal pentru a te lamuri happy