| anonim_4396 a întrebat:

Ello :] stie cineva cum pot scapa de vergeturi?

12 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Prin sport! Sunt si creme speciale impotriva vergeturiilor. Incearca-le!

Take care.

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Thx! asa cred ca sunt vergeturi...totusi nu imi plac straight face

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Cui ii plac?laughing
Stai linistita draga mea, vei scapa de ele.
Bafta si ai grija de tine!

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Nimanui....doar ca pe unele nu le deranjeaza...Mersi! :]

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, pe mamici, dupa ce nasc. Unele nu prea tin cont de asta si este ceva normal. Oricum, cine ne accepta, ne va placea si cu, si fara vergeturi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc! :]

| crissa20 a răspuns:

Buna, si eu am vergeturi si folosesc balsam cu biter suedez de la plafarbig grin e foarte bun, il folosesc de doua saptamani si deja au inceput sa se vada rwezulta:* succes:*

| pynnk a răspuns:

Incearca crema supliform este foarte bun 8lei la plafar.eu asa am scapat de ele si ajuta si la slabit, bafta

| anonim_4396 explică (pentru pynnk):

Mersi big grin

| pynnk a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce sper sa fi multumita de rezulatate :*

| Romania2014 a răspuns:

Ele pot trece in timp sau punand comprese de apa rece pe ele. Funda?

| Licurici_2266 a răspuns:

Nu trec in timp daca nu le ajuti tu putin. Cu apa rece nu merge insa sunt creme care sporesc elasicitatea pielii si in timp acestea dispar. Eu am folosit o chema hidratanta si acum nu se mai vadhappy