| MihaDiva a întrebat:

Epilarea prin electroliza este definitiva, raman semne? As vrea sa stiu de la o persoana care s-a epilat prin electroliza!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu exista epilare definitiva. Alea-s minciuni. Termenul de "epilare definitiva" este oarecum ambiguu, fiind mai potrivit cel "de lunga durata" pentru ca fiind inventata si folosita la scara larga doar de 10-15 ani, nimeni nu a parcurs durata de viata medie a unei persoane pentru a declara cu certitudine ca este clar si fara dubiu "definitiva". Epilarea de lunga durata este progresiva, pentru ca nu se realizeaza dintr-o data, ci pe parcursul mai multor sedinte.
Pot ramane urme: http://www.eva.ro/......-1061.html

| Oboroceanu_Valeria_1996 a răspuns:

Buna ziua, eu sunt specialist in epilarea definitiva prin electroliza, nu rămân urme sau semne după epilare, eu sunt propriul exemplu și nu am nici un semn, cu drag va aștept la o procedura in Timișoara
Pe Facebook : Valeria Oboroceanu

| AdinaBl1 a răspuns (pentru Oboroceanu_Valeria_1996):

Buna ziua, am incercat sa va sun la numărul postat aici, dar nu răspunde nimeni. Cum as putea sa va contactez? Mulțumesc!