| Ann0810 a întrebat:

Este bun rujul ultra color rich de la avon? Daca da, spuneti-mi si ce nuanta ar fi frumoasa, dar as vrea ceva un bej sau portocaliu, in orice caz mai de culoarea pielii. Funda!; x

2 răspunsuri:
| Valentina00 a răspuns:

Pai. e bun. si cred ca ti-ar sta bine roz deschis sau mai putin inchis...happy daca uh alegi bej sau portocalui ti-ar sta si ala bine credd... funda?

| AnGoKa a răspuns:

Eu folosesc culoare roz inchis imi place la nebunie, iti arata buzele mai seducatoare:X:X