| anonim_4396 a întrebat:

Eu am parul cret si azi mi l-am indreptat cu placa pentru prima oara. Ce as putea face pentru al tine cat mai mult timp asa?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BUNA!

pana te speli pe cap va sta drept. dr presupun ca nu poti sta cu el nespalat mai mult de 5 zile.
deci trebuie sa te speli dupa ce il usuci il intinzi cu placa iar.
Daca nu ai placa cumpara una.
pa-pa

| Miire a răspuns:

Incearca fixativul si spuma.

| Miha3meow a răspuns:

Usuca-l cu feonul, si la mine e la fel. Sau. indreapta-l cu peria si feonul. Paru meuvad ca e sanatos, am aruncat placa de muult oh go on

| Andreeeeeea a răspuns:

Nu mai folosi placa, o sa iti strici parul. Incearca keratina.