| aanonimm a întrebat:

Eu am picioarele foarte groase cum as putea sa mai slabesc niste exerciti helppp!

4 răspunsuri:
| sy46 a răspuns:

Exercitii pentru acasa: http://www.csid.ro/dieta/exercitii-pentru-picioare-de-invidiat-2779728/

Totusi, eu cred ca sportul este cel care este capabil sa te ajute in mai mare masura; poti sa iti faci un program, daca iti permite timpul: intr-o seara sa alergi, o zi pe saptamana mergi sa inoti, etc. Daca ai putea merge sala, si sa faci si sauna ar fi perfect.Si daca mergi la sauna, inveleste-ti acea parte a piciorului care vrei sa o subtiezi cu folie de celofan(insa nu foarte strans, ca pielea sa mai si respire) pentru. a transpira mai mult.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Si eu am aceiasi problemasadpai sport adica bicicleta multa si unpic de regim.bafta.

| georgi1897 a răspuns:

Multumes pentru raspunsuri

Răspuns utilizator avertizat