| Shar0nSpitz a întrebat:

Eu va trebuii sa port aparat Dentar! Insa imi este frica sa nu rada prieteni..sau copii sa isi bata joc ..stiti cum sunt copiii din ziua de astazi.sadVoi ce parere aveti?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai copii nedezvoltati mintal vor rade de tine. Nu fa prostia sa nu porti, vei regreta mai incolo. *Parere personala, pentru mine fetele cu aparat dentar sunt mai sexy, nu o spun doar pentru a te face pe tine sa te simti mai bine, sincer! *.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate o sa rada, poate nu depinde de inteligenta fiecaruia... insa mai bine rade 1-2 de tine acum decat sa iti fie rusine toata viata de dintii tai ca nu i ai ingrijit cum trebuie

| Antoniia a răspuns:

Daca se pot numi "PRIETENI" nu cred ca vor face aceste gesturi...winking Dar, daca spun ceva... ignora-i! Prefa-te ca nu ii auzi! big grin Apoi..se vor plictisi sa iti reproseze anumite vorbe si te vor lasa in pace! :*
Sper ca te-am ajutat! big grin

| Antoniia a răspuns:

Daca se pot numi "PRIETENI" nu cred ca vor face aceste gesturi...winking Dar, daca spun ceva... ignora-i! Prefa-te ca nu ii auzi! big grin Apoi..se vor plictisi sa iti reproseze anumite vorbe si te vor lasa in pace! Ok?
Sper ca te-am ajutat! big grin

| MadalinMarian a răspuns:

Daca este nevoie sa porti aparat dentar atunci poarta.Prietenii tai nu vor rade de tine daca iti sunt cu adevarat prieteni.Iar tu nu trebuie sa asculti ce zic ceilalti.Asa sunt copii si nu cred ca o sa rada nimeni de tine. Sper ca te-am ajutat.

| ciocio1993 a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupe toti inculti, cei care au putin habar despre lume si despre capul lor nu vor rade, poarta cu mare drag o sa dai bine am avut o prietena cu aparat dentar! bafta lasa vorbele lumi nu o sa ajuni departe!