| Onn3 a întrebat:

Fetele cum scapam de celulita?, va astept cu raspunsuri si ofer si funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Isabellpink a răspuns:

De preferabil este alergatul :* dar se pot folosii si creme anticelulitice impreuna cu masaj de specialitate anticelulitic la salon sau chemand acasa maseorul/maseoza.:*De asemenea poti sa te dai cu acea crema anticelulitica inainte sa alergi.

| Scarlett011243 a răspuns:

O dieta echilibrata si mult sport!

| Marius1985 a răspuns:

Prietena mea foloseste asta: http://track.cellinea.ro/product/Cellinea/?pid=122&uid=1419 si spune ca este foarte buna

| Onn3 explică (pentru Marius1985):

Si cam cat costa?

| Marius1985 a răspuns (pentru Onn3):

Nu stiu sa iti spun, trebuie sa scrie pe site banuiesc.

| Marius1985 a răspuns (pentru Onn3):

139 pachetul de baza, vad ca scrie.

| AceAl3 a răspuns:

Cu un masaj anticelulitic dar sa stii ca...cam doare sau sunt si niste uleiuri anticelulita...incearca la mine a mers si le-am aplicat pe amandoua happy.
Sper ca ti-am fost de foloshappy.

| Hbb a răspuns:

Scuza-ma ca te intreb aici dar nu pot trimite mesaj. Merita sa faci electrostimulare? adica eu trebuie sa slabesc in 2 saptamani 5 kg si tin regim si fac sala, dar as vrea sa incerc si cu electrostimularea.