| danamarin a întrebat:

voi, fetele, la ce purtati bocancii? cum ii purtati? astept raspunsuri big grin

10 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Ador bocanciibatting eyelashes
Ii port la jeansi skinny, dar si la cei boot.Cand vreau sa ies in evidenta ii port cu niste dressuri colorate, o rochita sau o fusta scurta, sau o camasa mai lungahee hee

| Shery a răspuns:

Cu pantaloni army+curea cu tinte si tricou negru.

| missReckless a răspuns:

La nişte jeanşi skinny şi un hanorac sau un pulover.

| εїз a răspuns:

Nu prea se mai poartă bocancii, acum sunt la modă adidaşii, şi mereu au fost, sau cizmele.

| ProjectJackpot a răspuns:

Pai, fetele si baietii(de fapt) le pun in picior si isi leaga sireturile, ii purtam ca sa nu alunecam pe gheata si ca sa nu ne fie fig la piciorus.Intelegi?

| Mişaaa a răspuns:

Nu port bocanci laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bocanci la fete? nu o sa vezi asa ceva doar in armata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. poate ca nu se referea la bocanci sporttongue sunt si bocanci. putin eleganti, ca sa spun asa.

| Andreea35 a răspuns:

Eu nu ii leg, adica nu se leaga credlaughing[mrg, arata ciudat daca ii legthinking]
+ blugi, hanorac\geaca

sper ca te am ajutatthinking
big hug
SPAMpagina.php?id=995

| unhappyalien a răspuns:

La absolut orice, în general cu 10-15 găuri