| Gelu333 a întrebat:

Fetelor,ce primiti de obicei cadou de ziua de nastere, de la parteneri (in afara de flori)?

5 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Haine, parfum, alte cosmetice (alese de mine), ceas, glob din acela de sticla cu poza noastra.

| fataciocolata a răspuns:

Vibratoare,dildouri,bile anale,prezervative, anticonceptionale, tinute erotice, chiloti cu penis, etc

| DulceLup a răspuns (pentru fataciocolata):

laughing))))))
Fiecare cu ce-l doare!

| DulceLup a răspuns:

As putea sa iti dau o recomandare in functie de zodie! Ce zodie este ea? happy

| CrissNico a răspuns:

Ciocolatalaughing Sau ursuleti de plus laughing
Dar daca vrei sa ii iei ceva iubitei tale de ziua ei poti sa ii cumperi un parfum sau o bratara sau ce sti tu ca ii place ei.
Multe fete apreciaza gesturile si cadourile marunte cu valoare sentimentala. Depinde ce ii place si ei!
Sper sa ii gasesti ceva frumos care sa ii placahappy