| Ирина19 a întrebat:

Fetelor, cum va aranjati parul cind purtati caciula?
MERSI

6 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

In general nu port caciula nici iarna, parul imi tine intr-un fel de cald:)). Dar cand am chef sau din nu stiu ce alte motive ( ger, ploaie) port caciula cam asa:
http://sepci.ro/images/TM29891.jpg si nu-mi strica prea mult parul. Sfatul meu este sa-ti iei o perie/un piapatan in geana, daca simti ca este nevoie.
Succes, pa-pa!

| Fluture a răspuns:

Eu una il pieptan... Iar cand imi dau jos caciula.imi sta putin aiurea dar dau putin cu mana'n el si gatalaughing

| MANDY_2679 a răspuns:

crying super fainbatting eyelashes dar cand ajung la destinatie ma apuca toti dracii straight facelaughing

| claudiea79 a răspuns:

Ma pieptan inainte si gata.nu imi pasa cum sta parul

| annie1905 a răspuns:

Imi i-au la mine un piepten (in geanta).