| simona95 a întrebat:

Fetelor voi cum va mai aranjati parul?

Răspuns Câştigător
| ILoveSKRILLEX a răspuns:

Tapezz.Intind il Ondulezz mai din cand in cand bag sih niste suviteewinking.[blonde negreeee] :*:*

5 răspunsuri:
| i.love.me a răspuns:

Conteaza si cu ce te speli sa ti se aranjeze sa folosesti masca balsam.si ii dau cu spuma cand e ud ca sa se aranjeze frumos. e ondulat

| mermadia a răspuns:

Incerc sa-l prind in moduri cat mai diferite, desi pe frigu' asta il las doar intr-o coada-cal angry. poti incerca cocuri prinse lejer, coafuri ciufulite, tapat si multe alte chestii!hee hee

| senorita.ro a răspuns:

Coc dezordonat :D. Poti vedea aici http://www.senorita.ro/Cum%20sa%20realizezi%20un%20coc%20dezordonat.html cum se realizeaza

| l0rre a răspuns:

Cu spuma, cret, il intind, il tapez...love struck

| Pink Panther a răspuns:

Eu am par drept deci nu mai trebuie sa il intind.De obicei il tapez si pun accesorii...coronitze sau clamitze :X