| Monyyyyy a întrebat:

Fetelor,dacă m-am epilat pe subrat cu ceara și mi s-a iritat pielea sau mai rau, nu cred ca s-a iritat ca și sânge mi-a curs, acum am scoarța, așa mi se va face mereu? Atunci decât sa ma chinui, mai bine cu lama dar creste mai mult așa, dar asta e.Ce părere aveți? Ce sa fac? Si inca nu mi-a luat toate firele

1 răspuns:
| Maripapaia a răspuns:

Probabil ceara era de calitate scăzută. Încearcă alta ceara și folosește crema postdepilatoare.