| Beatrice_5910 a întrebat:

Care este produsul vostru cosmetic la care nu ati putea renunta niciodata? De ce?

Răspuns Câştigător
| princess a răspuns:

1)stick-ul corector anticearcane pentru ca daca nu pare ca nu am dormit de 3 zilelaughing)) 2)crema hidratanta pentru corp uhhh fara ea sunt o persoana moarta laughing simt ca am pielea uscata si naspa daca nu imi dau mereu cu crema si 3)parfumul hmmm chiar daca ies doar sa iau paine tr sa imi dau cu parfum neaparat :d ador sa miros bine big grinbig grin

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gloss-ul de buze!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

After shave, lama de barbierit gillette proglide pe baterie si dezodorantul. Pentru ca fara ele mi-ar creste barba si as mirosi a transpiratie sunt chestii fundamentale ale unui barbat mai ales ma barbieresc des asa am grija de fata mea nu sunt barbos. Nici tu nai rezista fara sa te depilezi pe picioare.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Oja...ma pot lipsi de fard folosind rimel si creion negru.ma pot lipsi de rimel folosind fard si creion negru.ma pot lipsi de creion negru folosind fard si pe plapa de jos...deci ramane oja nu am cu ce sa o inlocuiesc unghiile simple nu imi plac in concluzie oja este singurul produs cosmetic de care nu ma pot lipsi am o gentuta de cosmetice plina cu ojatongue

| darrio2007 a răspuns:

Sapunul.

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Fondul de ten. Desi nu il folosesc mereu, din cauza cosurilor si punctelor negre il folosesc si nu as renunta la el in favoarea rimelului.

| MacBarbie a răspuns:

Fondul de ten si creionul de ochi ♥ Imi sunt indispensabile

| Eee_7625 a răspuns:

Bluh`ul meu :X:X::X:X:X si balsamul de buze preferat. deoarece a devenit o obisnuinta sa port mereu balsamul la mine iar cu blush`ul ma dau mai mereu. nu ies din casa fara sa ma dau cu blush si asta intr-o forma cat mai naturala...happybatting eyelashes cred ca nimanui nu ar trebui sa ii lipseasca aceste 2 lucruri.:*

| ramona_6109 a răspuns:

Corectorul,face minuni

| DenysaDulcika a răspuns:

Rimel si creion de ochi, deoarece imi scot in evidenta ochii :X