| anonim_4396 a întrebat:

Voi va uitati la ingredientele unui produs cosmetic inainte sa il cumparati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întotdeauna mă uit!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

ma uit, stau 5-10 minute cu produsul in mana, ma incrunt in timp ce citesc, ma stramb, cad pe ganduri.
dar toate astea nu-s din cauza faptului ca ma ingrozesc ingredientele, ci in alea 10 minute-n care farmacista ma priveste ca pe-o experta-n domeniu, eu ma gandesc 'oare s-o cumpar? oare chiar imi trebuie si crema asta, pe langa zecile de creme de-acasa?!?"

| Geotr a răspuns:

Nu pentru ca daca m'as uita nu as intelege nimic din Chimicalele aleabig grin