| BiuL a întrebat:

Fetelor siti vreo lotiune/ulei shimmering de corp? Adica un produs pe care il aplici vara pe gambe, decolteu si umeri pentru ca pielea sa capete o stralucire discreta, cu mici particule de sclipici? Sa nu fie cu glitter, adica sclipici din acela mare foarte vizibil.

21 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

De la avon, cea cu particule de aurhappy

| BiuL explică (pentru Ceriik):

Mai exista in brosura actuala? ma gandesc ca te referi la uleiul acela spray.

| faramatania a răspuns:

Vezi aici Dove Supreme Silk, o cremă hidratantă cu particule luminoase ce conferă pielii un aspect mătăsos și o strălucire naturală sclipitoare:
http://magazinarad.ro/......e.tpl.html

| BiuL explică (pentru faramatania):

Multumesc de raspuns.

| faramatania a răspuns (pentru BiuL):

Pentru puțin.

| BiuL explică (pentru Kasia):

Am avut si eu din asta acum cativa ani, e bun, dar se mai gasesc si acum?

| Kasia a răspuns (pentru BiuL):

Da.eu mi-am cumparat recent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://beauty-tested.blogspot.ro/......z-pus.html

Stiu ca pe la avon sau oriflame acum cativa ani aveau o crema de genul intr-un tub mare alb, acum nu stiu daca mai este.

| BiuL explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos pentru raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite ceva ceva,
http://www.naturo.ro/product/id/1022/ulei-de-migdale-dulci-bio/
Te pup!

| BiuL explică (pentru anonim_4396):

Merci frumos dar nu e exact ce caut eu.

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici despre lotiunea cu particule stralucitoare de la avon

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/

si aici despre uleiul cu particule stralucitoare

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/

| monutza90 a răspuns:

Eu folosesc ulei de masline dar bineinteles nu are sclipici happy

| BiuL explică (pentru monutza90):

E sanatos uleiul de masline, ma dau si eu pe unghii dar nu e exact ce caut eu, multumesc.

| proastalenesa a răspuns:

Şi pe mine mă interesa aşa ceva, dar am tot amânat să-mi iau, că erau altele mai "urgente" laughing Eu ştiu că are la Avon, în seria SkinSoSoft, chiar pe ultimul catalog am văzut. Dar nu cred că are şi SPF, e pur şi simplu o loţiune cu particule aurii, discrete bănuiesc.

| BiuL explică (pentru proastalenesa):

Era un spray da, am avut si eu, arata frumos pielea insa nu stiu daca mai este acum. eu am avut acum cativa ani.