| Chrristina a întrebat:

Fetelor, v-ati facut vreodata masca cu argila pentru ten sau impotriva celulitei? dupa cate aplicari ati vazut rezultatul?

2 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Pentru ten mi-am facut, ajuta, oarecum. Depinde pentru ce problema o folosesti.

Pentru celulita o singura data mi-am facut, mi-a lasat pielea mai fina dar altceva nu stiu ce sa iti spun, din moment ce n-am folosit-o des si nici probleme mari cu ea nu am.

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Nimic nu merge, nu te obosi. Sunt doar mituri. Fa fitness si exercitii care ajuta la picioare.