| oannna3 a întrebat:

Fetelor, voi ce produse folositi atunci cand va intindeti parul? Al meu devine foarte aspru dupa ce il intind, si e foarte neplacut la atingere... ce as putea sa folosesc ca sa il fac mai matasos? astept niste pareri happy

4 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Eu folosesc spray-urile din gama Gerovital. Cred ca le am pe toate si sunt foarte multumita. Folosesc unul dupa baie impotriva caderii parului, mai este unul pentru descalcire, inainte sa-l intind cu placa folosesc unul special ca sa nu se arda, mai este unul pentru stralucire si hidratare si mai este si unul reparator.
Toate sunt extraordinare. Ti le recomand!

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Dupa ce te speli foloseste un balsam pentru par deteriorat, iar dupa ce-ti intinzi parul foloseste ceara de par.

| BiuL a răspuns:

Dupa fiecare spalare foloseste balsam pentru par uscat/aspru, si in fiecare saptamana o masca hranitoare/hidratanta.
Inainte de a-ti intinde/usca parul foloseste un produs de protectie termica, sunt sun toate formele : crema, sprat, gel etc.
Ah si mai exista sprayuri de catifelare, ala sa-l folosesti eventual dupa ce ti-ai aranjat parul.

| Marry1227 a răspuns:

Shampoo Vichi!