| Scumpy90 a întrebat:

Fetelor, vreau sa va intreb daca a-ti folosit cumva pastilele de slabit Xl-s. Cum sunt? sunt bune? cat a-ti slabit? funda:*

Răspuns Câştigător
| bianca a răspuns:

Pastilele de slabit nu sunt bune
poti avea probleme grave si poate sa iti afecteze foarte rau sanatatea
daca vrei sa slabesti numai manca dupa ora 20:00
numai manca de la mc, kfc si alte fastfood-uri
numai bea bauturi carbogazoase
sport macar 30 min pe zi

succes si ai grija de sanatatea ta!
e cea mai importanta!

6 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Nu cumva sa faci prostia sa iei asa ceva. Dai bani degeaba (si inca multi), si nu ai niciun rezultat. Vorbesc din experientahappy. A luat tata si degeaba ( precizez ca nici nu manca mult, si lua pastilele alea ).

| Bacteriuță a răspuns:

Ai auzit de acel ceva numit "sport"? e gratis daca il faci acasa si nici nu-ti buleste organismu'.

| annaliana a răspuns:

Am folosit Slim Ball, dar nu m-a ajutat, nu sunt bune, dar poti face sport(orice fel de miscare). La 17 ani organismul arde mai repede grasimile asimilate.

| madw99 a răspuns:

Pai.pastilele de slabit nu sunt bune sub 18 ani...pentru ca poate sat`ti dauneze sanatati. dar daca ai peste 18 ani.creca poti folosi.nu stiu sigur.asa am auzitwinking

| valdevici a răspuns:

Eu am slabit 12 kg in 2 luni. E destul de bine, si am folosit pastile pentru slabit naturale Acai Berry Diet. poti incerca si tu http://www.acaidieta.com

| GeoxXy a răspuns:

Ioi nu sunt bune