| littlebluebutterfly a întrebat:

Fixativul dauneaza parului?

6 răspunsuri:
| marina28 a răspuns:

Da dar nu foarte mult si mai ales daca nu il folosesti foarte des. Este un produs chimic deci nu are cum sa nu dauneze macar putin.

| viky98 a răspuns:

Da.Sa o luam asa:un fir de par traiestie in medie 3 ani, gandeste-te daca tu il mai fixezi acolo cu cat scade durata vietii firului de par.Eu mai folosesc din cand in cand fixativul dar cam 1 data pe luna.Seara inainte sa te culci ar trebui sa il speli sau daca nu macar sa iti periiezi bine parul ca sa indepartezi fixativulwinking. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si plus ti-l si imbacseste, incerca ceara de par big grin

| AlexTrUK a răspuns:

Dastraight face

| PaNdIsPaN a răspuns:

Foarte mult chiar.si in plus aspectul parului devine lipicios si "prafuit" dupa primele 2-3 ore, iar apoi firul de par in sine va fi lipicios.eu am trecut prin asta,-parul ti se incalcsti iar daca incerci sa til prinzi o sa-ti pice o gramada de fire, sau se vor rupe happy opinia me: foloseste ceara happy

| PaNdIsPaN a răspuns:

Foarte mult chiar.si in plus aspectul parului devine lipicios si "prafuit" dupa primele 2-3 ore, iar apoi firul de par in sine va fi lipicios.eu am trecut prin asta, happy opinia me: foloseste ceara happy